Prodaja - Zemljište 11600 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Tagarades
1 100 000 €
94 €/m²
Property 13510 photo 1
Property 13510 photo 2
Property 13510 photo 3
Property 13510 photo 4
Property 13510 photo 5
Property 13510 photo 6
Property 13510 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 0,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 11600 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 500 kv.m.

Za prodaju
1 100 000 € 366 €/m²
  • Kod objekta 2707
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 400 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 8337
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 280 000 € 352 €/m²
  • Kod objekta 8840
  • Kvadratura 3634 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 200 000 € 700 000 € 105 €/m²
  • Kod objekta 11271
  • Kvadratura 6660 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 000 000 € 1088 €/m²
  • Kod objekta 51614
  • Kvadratura 919 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 050 000 € 477 €/m²
  • Kod objekta 52922
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
1 000 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 58868
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 100 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 62129
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m

Prijava za Newsletter