Prodaja - Zemljište 5500 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Agia Triada
1 500 000 €
272 €/m²
Property 56398 photo 1
Property 56398 photo 2
Property 56398 photo 3
Property 56398 photo 4
Property 56398 photo 5
Property 56398 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 70 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5500 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 1200 kv.m.

Za prodaju
1 280 000 € 352 €/m²
  • Kod objekta 8840
  • Kvadratura 3634 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 650 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 22864
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 500 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 38153
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 47476
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 500 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 56232
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 500 000 € 272 €/m²
  • Kod objekta 56398
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
2 000 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 56658
  • Kvadratura 101000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
2 000 000 € 213 €/m²
  • Kod objekta 62210
  • Kvadratura 9375 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter