Prodaja - Commercial property 194 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
460 000 € 380 000 €
1959 €/m²
Property 13094 photo 1
Property 13094 photo 2
Property 13094 photo 3
Property 13094 photo 4
Property 13094 photo 5
Property 13094 photo 6
Property 13094 photo 7
Property 13094 photo 8
Property 13094 photo 9
Property 13094 photo 10
Property 13094 photo 11
Property 13094 photo 12
Property 13094 photo 13
Property 13094 photo 14
Property 13094 photo 15
Property 13094 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 194 kv.m u predgrađu Soluna. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
590 000 € 1255 €/m²
  • Kod objekta 8011
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
380 000 € 350 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 8502
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
460 000 € 380 000 € 1958 €/m²
  • Kod objekta 13094
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
600 000 € 413 €/m²
  • Kod objekta 14186
  • Kvadratura 1450 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
450 000 € 401 €/m²
  • Kod objekta 32021
  • Kvadratura 1120 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
670 000 € 744 €/m²
  • Kod objekta 39865
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
600 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 40566
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter