Prodaja - Commercial property 1120 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Opština
450 000 €
402 €/m²
Property 32021 photo 1
Property 32021 photo 2
Property 32021 photo 3
Property 32021 photo 4
Property 32021 photo 5
Property 32021 photo 6
Property 32021 photo 7
Property 32021 photo 8
Property 32021 photo 9
  • Kod objekta 32021
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Commercial property
  • Kvadratura 1120 m²
  • Region Predgrađe Soluna
  • Mesto Solun - Opština (Solun)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju commercial property od 1120 kv.m u predgrađu Soluna. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
590 000 € 1255 €/m²
  • Kod objekta 8011
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
380 000 € 350 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 8502
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
460 000 € 380 000 € 1958 €/m²
  • Kod objekta 13094
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
600 000 € 413 €/m²
  • Kod objekta 14186
  • Kvadratura 1450 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
450 000 € 401 €/m²
  • Kod objekta 32021
  • Kvadratura 1120 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
670 000 € 744 €/m²
  • Kod objekta 39865
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
600 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 40566
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter