Prodaja - Zemljište 4000 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Vourvourou
Na upit
Property 12107 photo 1
Property 12107 photo 2
Property 12107 photo 3
Property 12107 photo 4
Property 12107 photo 5
Property 12107 photo 6
Property 12107 photo 7
Property 12107 photo 8
Property 12107 photo 9
Property 12107 photo 10
Property 12107 photo 11
Property 12107 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 68 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
130 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 22889
  • Kvadratura 4002 m²
  • Udaljenost od mora 820 m
Za prodaju
1 200 000 € 200 €/m²
  • Kod objekta 22932
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
220 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 23113
  • Kvadratura 4396 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
130 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 23641
  • Kvadratura 1417 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
89 000 € 79 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 23643
  • Kvadratura 1346 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
65 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 23719
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
70 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 23720
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
130 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 23721
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
25 000 € 7 €/m²
  • Kod objekta 24190
  • Kvadratura 3344 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
130 000 € 288 €/m²
  • Kod objekta 24776
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter