Prodaja - Zemljište 2292 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Porto Koufo
65 000 €
28 €/m²
Property 64804 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 155 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2292 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
90 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 30939
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
80 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 33302
  • Kvadratura 2610 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
90 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 37319
  • Kvadratura 9400 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
90 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 37320
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
82 000 € 179 €/m²
  • Kod objekta 41521
  • Kvadratura 458 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
85 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 48421
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
70 000 € 79 €/m²
  • Kod objekta 50040
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 140 m
Za prodaju
76 000 € 92 €/m²
  • Kod objekta 59526
  • Kvadratura 820 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
80 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60071
  • Kvadratura 2158 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Preporučujemo Za prodaju
90 000 € 434 €/m²
  • Kod objekta 60183
  • Kvadratura 207 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter