Prodaja - Zemljište 6660 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi
1 200 000 € 700 000 €
105 €/m²
Property 11271 photo 1
Property 11271 photo 2
Property 11271 photo 3
Property 11271 photo 4
Property 11271 photo 5
Property 11271 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6660 kv.m. u predgrađu Soluna.

Za prodaju
1 400 000 € 166 €/m²
  • Kod objekta 8337
  • Kvadratura 8400 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 280 000 € 352 €/m²
  • Kod objekta 8840
  • Kvadratura 3634 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 22203
  • Kvadratura 2474 m²
  • Udaljenost od mora 177 m
Za prodaju
1 200 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 31700
  • Kvadratura 16000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
1 500 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 38153
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 300 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 47476
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
1 500 000 € 312 €/m²
  • Kod objekta 56232
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 200 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 63661
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter