Prodaja - Zemljište 3391 m² na Sitoniji (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Sitonija Ormos Panagias
300 000 €
88 €/m²
Property 5122 photo 1
Property 5122 photo 2
Property 5122 photo 3
Property 5122 photo 4
Property 5122 photo 5
Property 5122 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od grada: 4000 km
  • Udaljenost od aerodroma: 96 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3391 kv.m. na Sitoniji (Halkidiki).Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
267 000 € 381 €/m²
  • Kod objekta 4350
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
280 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 4447
  • Kvadratura 3750 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
300 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 5122
  • Kvadratura 3391 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
250 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 6626
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
315 000 € 250 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 10762
  • Kvadratura 3100 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
330 000 € 46 €/m²
  • Kod objekta 11395
  • Kvadratura 7125 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
250 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 11424
  • Kvadratura 4123 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
440 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 14353
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
400 000 € 114 €/m²
  • Kod objekta 18731
  • Kvadratura 3500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
350 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 18732
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m

Prijava za Newsletter