Prodato

Prodaja - Stan 135 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
450 000 €
3333 €/m²
Property 1062 photo 1
Property 1062 photo 2
Property 1062 photo 3
Property 1062 photo 4
Property 1062 photo 5
Property 1062 photo 6
Property 1062 photo 7
Property 1062 photo 8
Property 1062 photo 9
Property 1062 photo 10
Property 1062 photo 11
Property 1062 photo 12
Property 1062 photo 13
Property 1062 photo 14
Property 1062 photo 15
  • Kod objekta 1062
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 135 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 4: 3 спальные, зал с кухней, ванная с джакузи и душем
  • Ostale pogodnosti: отопление на газе, кухонная мебель, шкафы, телефон, интернет
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 135 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, roštilj, lift, grejanje.

Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 54841
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 57270
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3814 €/m²
  • Kod objekta 57578
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 58920
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3291 €/m²
  • Kod objekta 58921
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 58932
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 59229
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 3741 €/m²
  • Kod objekta 59985
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60824
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 61302
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter