Prodato

Prodaja - Stan 88 m² na Peloponezu

Grčka Primorsko-Goranska Argolis
170 000 €
1932 €/m²
Property 973 photo 1
Property 973 photo 2
Property 973 photo 3
Property 973 photo 4
Property 973 photo 5
Property 973 photo 6
Property 973 photo 7
Property 973 photo 8
Property 973 photo 9
Property 973 photo 10
  • Kod objekta 973
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 88 m²
  • Region Peloponez
  • Mesto Argolis (Primorsko-Goranska)
  • Broj soba 2

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 2: 2 спальни, салон с кухней, ванная, складское помещение
  • Udaljeno od mora: 100 m

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 88 kv.m na Peloponezu. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
170 000 € 3953 €/m²
  • Kod objekta 60415
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3515 €/m²
  • Kod objekta 61375
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
154 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 61385
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 3095 €/m²
  • Kod objekta 62928
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 62952
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
137 000 € 1473 €/m²
  • Kod objekta 63263
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2132 €/m²
  • Kod objekta 63967
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2388 €/m²
  • Kod objekta 64211
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 150 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 64437
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2622 €/m²
  • Kod objekta 64666
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter