250 000 €
5000 €/m²
Property 66114 photo 1
Property 66114 photo 2
Property 66114 photo 3
Property 66114 photo 4
Property 66114 photo 5
Property 66114 photo 6
Property 66114 photo 7
Property 66114 photo 8
Property 66114 photo 9
Property 66114 photo 10
Property 66114 photo 11
Property 66114 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 206 km

Sadržaj

  • Parking
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m na Peloponezu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, grejanje, alarm.

Za prodaju
320 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 60618
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
225 000 € 3515 €/m²
  • Kod objekta 61375
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod objekta 61388
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 63502
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 63512
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 63968
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 66114
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter