100 000 €
32 €/m²
Property 9662 photo 1
Property 9662 photo 2
Property 9662 photo 3
Property 9662 photo 4
Property 9662 photo 5

Detalji

  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3068 kv.m. na Kasandri (Halkidiki).Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 142 kv.m.

Za prodaju
90 000 € 150 €/m²
  • Kod objekta 6225
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 270 m
Za prodaju
135 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 6995
  • Kvadratura 6350 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
95 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 6996
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
90 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 6997
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
110 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 7224
  • Kvadratura 880 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
90 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 7225
  • Kvadratura 2050 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
120 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 9668
  • Kvadratura 9500 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
120 000 € 65 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 9803
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
100 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 10078
  • Kvadratura 1900 m²
  • Udaljenost od mora 200 m

Prijava za Newsletter