Prodaja - Zemljište 1360 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
130 000 €
95 €/m²
Property 4388 photo 1
Property 4388 photo 2
Property 4388 photo 3
Property 4388 photo 4
Property 4388 photo 5
Property 4388 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 84 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1360 kv.m. na Kasandri (Halkidiki).Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.

Ne može se izgraditi

Za prodaju
120 000 € 141 €/m²
  • Kod objekta 30288
  • Kvadratura 846 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
150 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 30916
  • Kvadratura 2002 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
110 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 31699
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
130 000 € 38 €/m²
  • Kod objekta 31751
  • Kvadratura 3419 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
160 000 € 347 €/m²
  • Kod objekta 32196
  • Kvadratura 460 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
140 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 32291
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
120 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 32533
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
110 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 33081
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
140 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 33746
  • Kvadratura 9880 m²
  • Udaljenost od mora 2950 m
Za prodaju
130 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 34948
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter