800 000 € 650 000 €
33 €/m²
Property 9133 photo 1
Property 9133 photo 2
Property 9133 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 38 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 19608 kv.m. na Kikladi. Sa mogućnošću izgradnje do 1900 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.

Za prodaju
800 000 € 650 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 9133
  • Kvadratura 19608 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 000 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 14354
  • Kvadratura 186000 m²
Za prodaju
750 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 19089
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 120 m
Za prodaju
950 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 29261
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
650 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 37589
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
750 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 38985
  • Kvadratura 4160 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter