Prodato

Prodaja - Mezoneta 130 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra
390 000 €
3000 €/m²
Property 901 photo 1
Property 901 photo 2
Property 901 photo 3
Property 901 photo 4
Property 901 photo 5
Property 901 photo 6
Property 901 photo 7
Property 901 photo 8
Property 901 photo 9
Property 901 photo 10
Property 901 photo 11
Property 901 photo 12
Property 901 photo 13
Property 901 photo 14
Property 901 photo 15
Property 901 photo 16
Property 901 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1975
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 5: 4 спальни, салон, отдельная кухня, санузел и ванная комната, большие балконы и веранда
  • Ostale pogodnosti: мебель, кондиционеры
  • Udaljeno od mora: 2 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Sadržaj

  • Pogled na more

Opis

Na prodajumezoneta od 130 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
450 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 48808
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
560 000 € 4666 €/m²
  • Kod objekta 56638
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 58337
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3166 €/m²
  • Kod objekta 58460
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 5733 €/m²
  • Kod objekta 59113
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 2687 €/m²
  • Kod objekta 62538
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 63134
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 63641
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
490 000 € 4083 €/m²
  • Kod objekta 63651
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 4081 €/m²
  • Kod objekta 64298
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter