Prodaja - Mezoneta 130 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi
270 000 €
2077 €/m²
Property 8632 photo 1
Property 8632 photo 2
Property 8632 photo 3
Property 8632 photo 4
Property 8632 photo 5
Property 8632 photo 6
Property 8632 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2010
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 15000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 130 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na 4. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 24460
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 35102
  • Kvadratura 277 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
320 000 € 1355 €/m²
  • Kod objekta 35103
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
310 000 € 1240 €/m²
  • Kod objekta 36451
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 37386
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 2125 €/m²
  • Kod objekta 38434
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod objekta 39225
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
375 000 € 2483 €/m²
  • Kod objekta 54325
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter