Prodato
360 000 € 320 000 €
2667 €/m²
Property 820 photo 1
Property 820 photo 2
Property 820 photo 3
Property 820 photo 4
Property 820 photo 5
Property 820 photo 6
Property 820 photo 7
Property 820 photo 8
Property 820 photo 9
Property 820 photo 10
Property 820 photo 11
Property 820 photo 12
Property 820 photo 13
Property 820 photo 14
Property 820 photo 15
Property 820 photo 16
Property 820 photo 17
Property 820 photo 18
Property 820 photo 19
Property 820 photo 20
Property 820 photo 21
Property 820 photo 22
Property 820 photo 23
Property 820 photo 24
Property 820 photo 25
Property 820 photo 26
Property 820 photo 27
Property 820 photo 28
Property 820 photo 29
Property 820 photo 30
Property 820 photo 31
Property 820 photo 32
Property 820 photo 33
Property 820 photo 34
Property 820 photo 35
Property 820 photo 36
Property 820 photo 37
Property 820 photo 38
Property 820 photo 39

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 5: 0 этаж: зал с кухней, санузел. 1 этаж: 2 комнаты и ванная. 2 этаж: 2 комнаты и ванная
  • Ostale pogodnosti: Меблированный
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 30 m
  • Udaljenost od aerodroma: 94 km

Sadržaj

  • Pogled na more
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 120 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, baštu, travnjak.

Za prodaju
450 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 45168
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
450 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 48808
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 52537
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 54516
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2803 €/m²
  • Kod objekta 54517
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 3416 €/m²
  • Kod objekta 58337
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3166 €/m²
  • Kod objekta 58460
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 5733 €/m²
  • Kod objekta 59113
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 59698
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 62184
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter