Prodato

Prodaja - Mezoneta 64 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Ćiriliцa
Na upit
Property 8183 photo 1
Property 8183 photo 2
Property 8183 photo 3
Property 8183 photo 4
Property 8183 photo 5
Property 8183 photo 6
Property 8183 photo 7
Property 8183 photo 8
Property 8183 photo 9
Property 8183 photo 10
Property 8183 photo 11
Property 8183 photo 12
Property 8183 photo 13
Property 8183 photo 14
Property 8183 photo 15
Property 8183 photo 16
Property 8183 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 64 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Mezoneta se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, roštilj, ostavu.

Za prodaju
450 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 48808
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
300 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 52537
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 2434 €/m²
  • Kod objekta 52949
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
210 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 53273
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
150 000 € 2678 €/m²
  • Kod objekta 53282
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 54393
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 54516
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2803 €/m²
  • Kod objekta 54517
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 1533 €/m²
  • Kod objekta 56169
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
560 000 € 4666 €/m²
  • Kod objekta 56638
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter