390 000 €
2786 €/m²
Property 66121 photo 1
Property 66121 photo 2
Property 66121 photo 3
Property 66121 photo 4
Property 66121 photo 5
Property 66121 photo 6
Property 66121 photo 7
Property 66121 photo 8
Property 66121 photo 9
Property 66121 photo 10
Property 66121 photo 11
Property 66121 photo 12
Property 66121 photo 13
Property 66121 photo 14
Property 66121 photo 15
Property 66121 photo 16
Property 66121 photo 17
Property 66121 photo 18
Property 66121 photo 19
Property 66121 photo 20
Property 66121 photo 21
Property 66121 photo 22
Property 66121 photo 23
Property 66121 photo 24
Property 66121 photo 25
Property 66121 photo 26
Property 66121 photo 27
Property 66121 photo 28
Property 66121 photo 29
Property 66121 photo 30
Property 66121 photo 31
Property 66121 photo 32
Property 66121 photo 33
Property 66121 photo 34
Property 66121 photo 35

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 450 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 75 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 140 kv.m na Olimpska regija. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Prodaje se kuća sa panoramskim pogledom na more u mestu Makrigialos

Na prodaju je samostalna kuća ukupne površine 140 m², smeštena na placu od 4.000 m², u jednom od najmirnijih i najperspektivnijih delova oblasti Pierija. Nekretnina kombinuje udoban život u prirodi, veliki privatni posed i blizinu mora.

Kuća se trenutno nalazi u procesu kompletne renovacije kroz program obnove, što je čini odličnom prilikom za kupce koji žele gotovo potpuno renoviran objekat bez velikih dodatnih ulaganja.

Do sada su završeni sledeći radovi:

  • postavljena termoizolacija fasade debljine 10 cm;
  • ugrađen potpuno nov krov;
  • postavljeni novi energetski efikasni PVC prozori sa duplim staklima;
  • prozori imaju komarnike i spoljne roletne;
  • kompletna elektroinstalacija je urađena iznova;
  • ugrađena nova moderna kuhinja;
  • planirana je ugradnja 3 nova klima uređaja.

Kuća takođe poseduje kamin, koji pruža prijatnu atmosferu i dodatnu udobnost tokom zimskog perioda.

Raspored prostorija omogućava korišćenje objekta kako za stalno stanovanje, tako i za odmor ili turističko izdavanje.

Posebnu prednost predstavljaju dva velika balkona sa prelepim panoramskim pogledom na more i okolnu prirodu.

Na placu se nalazi i dodatni pomoćni objekat površine 10 m², koji se može koristiti kao ostava, radionica ili po potrebi preurediti u mali prostor za goste.

Dodatne prednosti:

  • privatni bunar / bušotina dubine 130 metara;
  • oko 75 stabala maslina koja uz pravilno održavanje daju veoma dobar prinos;
  • veliki plac sa mogućnošću izgradnje bazena, vrta, prostora za odmor ili dodatnih objekata;
  • mir, privatnost i čist vazduh;
  • dobar prilaz i odlična saobraćajna povezanost.

Prednosti lokacije:

Makrigialos je popularno primorsko mesto u oblasti Pierija, poznato po širokim plažama, mirnoj atmosferi i odličnoj lokaciji. Idealno je kako za stalni život, tako i za investiciju u turističke nekretnine. Brz pristup autoputu omogućava lako povezivanje sa Katerini, Solun i aerodromom. U blizini se nalaze prodavnice, taverne, kafići i sva potrebna infrastruktura za udoban život tokom cele godine.

Za prodaju
372 000 € 3234 €/m²
  • Kod objekta 4482
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
400 000 € 581 €/m²
  • Kod objekta 10700
  • Kvadratura 688 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
380 000 € 265 000 € 883 €/m²
  • Kod objekta 29431
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
390 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 39119
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
376 000 € 2685 €/m²
  • Kod objekta 52055
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 57642
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 62544
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
375 000 € 1388 €/m²
  • Kod objekta 62690
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
380 000 € 300 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 62864
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
390 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 66121
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter