Prodaja - Zemljište 149 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština Ano Poli
185 000 €
1241 €/m²
Property 7856 photo 1
Property 7856 photo 2
Property 7856 photo 3
Property 7856 photo 4

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Koeficijent izgradnje: 15
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 149 kv.m. u Solunu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 224 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
250 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 32364
  • Kvadratura 12100 m²
  • Udaljenost od mora 17500 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 32476
  • Kvadratura 17200 m²
  • Udaljenost od mora 16500 m
Za prodaju
180 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 32732
  • Kvadratura 1434 m²
  • Udaljenost od mora 11700 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 35985
  • Kvadratura 1266 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
270 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 37026
  • Kvadratura 7720 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Kod objekta 38611
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
180 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 39256
  • Kvadratura 5870 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
165 000 € 733 €/m²
  • Kod objekta 41568
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 42892
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
220 000 € 823 €/m²
  • Kod objekta 44181
  • Kvadratura 267 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter