Prodato

Prodaja - Stan 62 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Цhaniotis
89 000 €
1435 €/m²
Property 763 photo 1
Property 763 photo 2
Property 763 photo 3
Property 763 photo 4
Property 763 photo 5

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 3: 2 спальные, зал и кухня, ванная, санузел
  • Ostale pogodnosti: Меблированная
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 90 km

Opis

Na prodaju stan od 62 kv.m na Kasandri (Halkidiki). Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
110 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 48392
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 56636
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
95 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 62787
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 63948
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
123 000 € 2673 €/m²
  • Kod objekta 64081
  • Kvadratura 46 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 64132
  • Kvadratura 32 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
85 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 64599
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 3787 €/m²
  • Kod objekta 65394
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter