550 000 €
1608 €/m²
Property 7610 photo 1
Property 7610 photo 2
Property 7610 photo 3
Property 7610 photo 4
Property 7610 photo 5
Property 7610 photo 6
Property 7610 photo 7
Property 7610 photo 8
Property 7610 photo 9
Property 7610 photo 10
Property 7610 photo 11
Property 7610 photo 12
Property 7610 photo 13
Property 7610 photo 14
Property 7610 photo 15
Property 7610 photo 16
Property 7610 photo 17
Property 7610 photo 18
Property 7610 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2001
  • Broj soba: 10
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 7
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 342 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, 3 WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 4223
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • Kod objekta 4837
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
675 000 € 600 000 € 3389 €/m²
  • Kod objekta 6100
  • Kvadratura 177 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 7497
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
700 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 8142
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
680 000 € 2956 €/m²
  • Kod objekta 10357
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
652 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 12945
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
790 000 € 683 000 € 1177 €/m²
  • Kod objekta 13097
  • Kvadratura 580 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
785 000 € 2962 €/m²
  • Kod objekta 13520
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
704 000 € 2707 €/m²
  • Kod objekta 13601
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter