Prodaja - Zemljište 8150 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Petralona
20 000 €
2 €/m²
Property 7271 photo 1
Property 7271 photo 2
Property 7271 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8150 kv.m. na Halkidikiju.Na zemljištu ne postoji mogućnost gradnje.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
20 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 7271
  • Kvadratura 8150 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
18 000 € 90 €/m²
  • Kod objekta 8044
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 26500 m
Za prodaju
20 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 56432
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Preporučujemo Za prodaju
18 000 € 15 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 60478
  • Kvadratura 154 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60560
  • Kvadratura 1020 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Izdavanje
od 25 000 € /godišnje 13 €/m²
  • Kod objekta 61758
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
21 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 63826
  • Kvadratura 496 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
23 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 64560
  • Kvadratura 216 m²
  • Udaljenost od mora 100 m

Prijava za Newsletter