Prodaja - Vila 800 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Neo Risio
640 000 €
800 €/m²
Property 7079 photo 1
Property 7079 photo 2
Property 7079 photo 3
Property 7079 photo 4
Property 7079 photo 5
Property 7079 photo 6
Property 7079 photo 7
Property 7079 photo 8
Property 7079 photo 9
Property 7079 photo 10
Property 7079 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju 4-sprata vila od 800 kv.m u predgrađu Soluna. u suterenu se sastoji od na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking, lift.

Za prodaju
900 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 8940
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 8
Investicija Za prodaju
800 000 € 2105 €/m²
  • Kod objekta 18999
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 1545 €/m²
  • Kod objekta 28968
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 2708 €/m²
  • Kod objekta 32242
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 1895 €/m²
  • Kod objekta 54560
  • Kvadratura 343 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
800 000 € 1454 €/m²
  • Kod objekta 56972
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 1065 €/m²
  • Kod objekta 57911
  • Kvadratura 610 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
700 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 59609
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
820 000 € 1822 €/m²
  • Kod objekta 64258
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter