Prodato

Prodaja - Kuća 95 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Heraklion
232 000 €
2442 €/m²
Property 696 photo 1
Property 696 photo 2
Property 696 photo 3
Property 696 photo 4
Property 696 photo 5
Property 696 photo 6
Property 696 photo 7
Property 696 photo 8
  • Kod objekta 696
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 95 m²
  • Površina placa 100 m²
  • Region Krit
  • Mesto Prefektura Heraklion (Kritu)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 4: подвал 60 кв.м. 1 этаж: кухня, столовая, салон, туалет. 2этаж: 3спальни, ванная
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pogled na more
  • Podigni
  • Kamin

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 95 kv.m na Kritu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, lift.

Za prodaju
300 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 61785
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
330 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 65129
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 42772
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
267 000 € 2427 €/m²
  • Kod objekta 43070
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64289
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
257 000 € 2141 €/m²
  • Kod objekta 65190
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 49458
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
190 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 61231
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
208 000 € 1733 €/m²
  • Kod objekta 51905
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter