183 000 €
2153 €/m²
Property 66163 photo 1
Property 66163 photo 2
Property 66163 photo 3
Property 66163 photo 4
Property 66163 photo 5
Property 66163 photo 6
Property 66163 photo 7
Property 66163 photo 8
Property 66163 photo 9
Property 66163 photo 10
Property 66163 photo 11
Property 66163 photo 12
Property 66163 photo 13
Property 66163 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 85 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, tende, grejanje, ostavu.

Za prodaju
257 000 € 1917 €/m²
  • Kod objekta 13560
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
150 000 € 140 000 € 1866 €/m²
  • Kod objekta 14910
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
160 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 23272
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 2368 €/m²
  • Kod objekta 31449
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2615 €/m²
  • Kod objekta 39132
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 43948
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2307 €/m²
  • Kod objekta 52402
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 57498
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 3187 €/m²
  • Kod objekta 59207
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter