257 000 €
1918 €/m²
Property 13560 photo 1
Property 13560 photo 2
Property 13560 photo 3
Property 13560 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Kamin

Opis

Na prodaju stan od 134 kv.m na Atici. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, baštu, grejanje, alarm. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod objekta 65120
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 65143
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 65283
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4366 €/m²
  • Kod objekta 65316
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5625 €/m²
  • Kod objekta 65318
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
300 000 € 4225 €/m²
  • Kod objekta 65368
  • Kvadratura 71 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
310 000 € 4189 €/m²
  • Kod objekta 65372
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 5769 €/m²
  • Kod objekta 65576
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
365 000 € 5289 €/m²
  • Kod objekta 65767
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 5090 €/m²
  • Kod objekta 65794
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter