270 000 €
4737 €/m²
Property 22986 photo 1
Property 22986 photo 2
Property 22986 photo 3
Property 22986 photo 4
Property 22986 photo 5
Property 22986 photo 6
Property 22986 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2017
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 15 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju stan od 57 kv.m na Atici. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking.

Za prodaju
265 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 57498
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 3250 €/m²
  • Kod objekta 65180
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
285 000 € 2544 €/m²
  • Kod objekta 65283
  • Kvadratura 112 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 2408 €/m²
  • Kod objekta 65120
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
230 000 € 4339 €/m²
  • Kod objekta 65790
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod objekta 63912
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4736 €/m²
  • Kod objekta 22986
  • Kvadratura 57 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 56980
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 65080
  • Kvadratura 64 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter