80 000 €
1600 €/m²
Property 66148 photo 1
Property 66148 photo 2
Property 66148 photo 3
Property 66148 photo 4
Property 66148 photo 5
Property 66148 photo 6
Property 66148 photo 7
Property 66148 photo 8
Property 66148 photo 9
Property 66148 photo 10
Property 66148 photo 11
Property 66148 photo 12
Property 66148 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1964
  • Godina renoviranja: 2010
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: Stara zgrada
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 8640 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
65 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 34878
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
85 000 € 1700 €/m²
  • Kod objekta 34880
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 60 000 € 1034 €/m²
  • Kod objekta 52854
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
108 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 59744
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
76 000 € 1288 €/m²
  • Kod objekta 62549
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 63856
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 6562 €/m²
  • Kod objekta 64130
  • Kvadratura 16 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
70 000 € 65 000 € 1477 €/m²
  • Kod objekta 64410
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
97 000 € 3233 €/m²
  • Kod objekta 65016
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65251
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter