Property 66140 photo 1
Property 66140 photo 2
Property 66140 photo 3
Property 66140 photo 4
Property 66140 photo 5
Property 66140 photo 6
Property 66140 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1970
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: ostalo
  • Stanje: Stara zgrada
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 70 kv.m u Solunu. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
550 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 39847
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
450 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 42027
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
210 000 € 1050 €/m²
  • Kod objekta 49775
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 1046 €/m²
  • Kod objekta 51230
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
230 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 56437
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
370 000 € 3523 €/m²
  • Kod objekta 58302
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 1222 €/m²
  • Kod objekta 59384
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
320 000 € 888 €/m²
  • Kod objekta 59446
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
80 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 59578
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
600 000 € 2608 €/m²
  • Kod objekta 59960
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter