Property 66133 photo 1
Property 66133 photo 2
Property 66133 photo 3
Property 66133 photo 4
Property 66133 photo 5
Property 66133 photo 6
Property 66133 photo 7
Property 66133 photo 8
Property 66133 photo 9
Property 66133 photo 10
Property 66133 photo 11
Property 66133 photo 12
Property 66133 photo 13
Property 66133 photo 14
Property 66133 photo 15
Property 66133 photo 16
Property 66133 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 35000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 55 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 110 kv.m u Solunu. kuća 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
150 000 € 135 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 8521
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 160 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 29227
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
132 000 € 2030 €/m²
  • Kod objekta 62776
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 65171
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 1480 €/m²
  • Kod objekta 65679
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
125 000 € 1136 €/m²
  • Kod objekta 66133
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter