185 000 €
4205 €/m²
Property 66125 photo 1
Property 66125 photo 2
Property 66125 photo 3
Property 66125 photo 4
Property 66125 photo 5
Property 66125 photo 6
Property 66125 photo 7
Property 66125 photo 8
Property 66125 photo 9
Property 66125 photo 10
Property 66125 photo 11
Property 66125 photo 12
Property 66125 photo 13
Property 66125 photo 14

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 44 kv.m u Atini. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, lift.

Za prodaju
165 000 € 916 €/m²
  • Kod objekta 50635
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
215 000 € 2828 €/m²
  • Kod objekta 50642
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
265 000 € 3312 €/m²
  • Kod objekta 50709
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 51269
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 240 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 51563
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
248 000 € 2987 €/m²
  • Kod objekta 51568
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
178 000 € 1561 €/m²
  • Kod objekta 51771
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2096 €/m²
  • Kod objekta 51795
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 5092 €/m²
  • Kod objekta 51849
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 3082 €/m²
  • Kod objekta 52255
  • Kvadratura 73 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter