1 300 000 €
9489 €/m²
Property 66119 photo 1
Property 66119 photo 2
Property 66119 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 137 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, ostavu.

Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Kod objekta 49916
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Kod objekta 56963
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 800 000 € 12000 €/m²
  • Kod objekta 57079
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 13636 €/m²
  • Kod objekta 57087
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Kod objekta 58377
  • Kvadratura 137 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Kod objekta 58416
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Kod objekta 58417
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter