155 000 €
775 €/m²
Property 66118 photo 1
Property 66118 photo 2
Property 66118 photo 3
Property 66118 photo 4
Property 66118 photo 5
Property 66118 photo 6
Property 66118 photo 7
Property 66118 photo 8
Property 66118 photo 9
Property 66118 photo 10
Property 66118 photo 11
Property 66118 photo 12
Property 66118 photo 13
Property 66118 photo 14
Property 66118 photo 15
Property 66118 photo 16
Property 66118 photo 17
Property 66118 photo 18
Property 66118 photo 19
Property 66118 photo 20
Property 66118 photo 21
Property 66118 photo 22
Property 66118 photo 23
Property 66118 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 1995
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Pristup
  • Garaža

Opis

Na prodaju duplex od 200 kv.m u Solunu. Duplex se sastoji od 3 sprata. u podrumu se sastoji od na prizemlju se sastoji od kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od Duplex Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
220 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 59816
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
179 000 € 1845 €/m²
  • Kod objekta 59893
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 2113 €/m²
  • Kod objekta 59894
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 2113 €/m²
  • Kod objekta 60003
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 61737
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
185 000 € 2176 €/m²
  • Kod objekta 62260
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 2700 €/m²
  • Kod objekta 63135
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
179 000 € 2632 €/m²
  • Kod objekta 64171
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
173 000 € 1730 €/m²
  • Kod objekta 65783
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 944 €/m²
  • Kod objekta 65951
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter