173 000 €
1730 €/m²
Property 65783 photo 1
Property 65783 photo 2
Property 65783 photo 3
Property 65783 photo 4
Property 65783 photo 5
Property 65783 photo 6
Property 65783 photo 7
Property 65783 photo 8
Property 65783 photo 9
Property 65783 photo 10
Property 65783 photo 11
Property 65783 photo 12
Property 65783 photo 13
Property 65783 photo 14
Property 65783 photo 15
Property 65783 photo 16
Property 65783 photo 17

Detalji

  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju duplex od 100 kv.m u Solunu. Duplex se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od Duplex Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod objekta 58251
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2857 €/m²
  • Kod objekta 59816
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
179 000 € 1845 €/m²
  • Kod objekta 59893
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 2113 €/m²
  • Kod objekta 59894
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 2113 €/m²
  • Kod objekta 60003
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 1166 €/m²
  • Kod objekta 61737
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
185 000 € 2176 €/m²
  • Kod objekta 62260
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
179 000 € 2632 €/m²
  • Kod objekta 64171
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
173 000 € 1730 €/m²
  • Kod objekta 65783
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 944 €/m²
  • Kod objekta 65951
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter