Prodaja - Zemljište 4500 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Termi Triadio
420 000 €
93 €/m²
Property 66086 photo 1
Property 66086 photo 2
Property 66086 photo 3
Property 66086 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,05
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 4500 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 225 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
450 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 58014
  • Kvadratura 6596 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
410 000 € 113 €/m²
  • Kod objekta 58448
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 16 m
Za prodaju
350 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 59576
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
550 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 60089
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
470 000 € 430 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 60103
  • Kvadratura 3600 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
570 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60725
  • Kvadratura 22185 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
500 000 € 142 €/m²
  • Kod objekta 60961
  • Kvadratura 3520 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
420 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 62209
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
460 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 62244
  • Kvadratura 2084 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
535 000 € 178 €/m²
  • Kod objekta 62508
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter