180 000 €
2022 €/m²
Property 66044 photo 1
Property 66044 photo 2
Property 66044 photo 3
Property 66044 photo 4
Property 66044 photo 5
Property 66044 photo 6
Property 66044 photo 7
Property 66044 photo 8
Property 66044 photo 9
Property 66044 photo 10
Property 66044 photo 11
Property 66044 photo 12
Property 66044 photo 13
Property 66044 photo 14

Detalji

  • Sprat: 5
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 11500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 89 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, garaža, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
260 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 53317
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
210 000 € 205 000 € 2562 €/m²
  • Kod objekta 54495
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1914 €/m²
  • Kod objekta 54756
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
184 000 € 1672 €/m²
  • Kod objekta 54850
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 1935 €/m²
  • Kod objekta 55945
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
147 000 € 3127 €/m²
  • Kod objekta 56290
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 2526 €/m²
  • Kod objekta 56341
  • Kvadratura 93 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
258 000 € 2015 €/m²
  • Kod objekta 56381
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
240 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 56501
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 2905 €/m²
  • Kod objekta 56511
  • Kvadratura 74 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter