165 000 € 155 000 €
2095 €/m²
Property 65828 photo 1
Property 65828 photo 2
Property 65828 photo 3
Property 65828 photo 4
Property 65828 photo 5
Property 65828 photo 6
Property 65828 photo 7
Property 65828 photo 8
Property 65828 photo 9
Property 65828 photo 10
Property 65828 photo 11
Property 65828 photo 12
Property 65828 photo 13
Property 65828 photo 14
Property 65828 photo 15
Property 65828 photo 16
Property 65828 photo 17
Property 65828 photo 18
Property 65828 photo 19
Property 65828 photo 20
Property 65828 photo 21
Property 65828 photo 22
Property 65828 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2022
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 120 m
  • Udaljenost od grada: 500 km
  • Udaljenost od aerodroma: 62 km

Opis

Na prodajumezoneta od 74 kv.m na Kritu. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, grejanje.

Za prodaju
135 000 € 128 000 € 711 €/m²
  • Kod objekta 34746
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 107 000 € 930 €/m²
  • Kod objekta 34747
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
160 000 € 1523 €/m²
  • Kod objekta 59561
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
150 000 € 2542 €/m²
  • Kod objekta 63004
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
168 000 € 157 000 € 1962 €/m²
  • Kod objekta 63270
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
155 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 64990
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 64993
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 65199
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 65200
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter