400 000 €
3200 €/m²
Property 65797 photo 1
Property 65797 photo 2
Property 65797 photo 3
Property 65797 photo 4
Property 65797 photo 5
Property 65797 photo 6
Property 65797 photo 7
Property 65797 photo 8
Property 65797 photo 9
Property 65797 photo 10
Property 65797 photo 11
Property 65797 photo 12
Property 65797 photo 13
Property 65797 photo 14
Property 65797 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: E
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodajumezoneta od 125 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, grejanje.

Za prodaju
400 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 25497
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
420 000 € 1909 €/m²
  • Kod objekta 30107
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
425 000 € 1475 €/m²
  • Kod objekta 35101
  • Kvadratura 288 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 35102
  • Kvadratura 277 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
580 000 € 2416 €/m²
  • Kod objekta 36223
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
440 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 36952
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
525 000 € 400 000 € 1818 €/m²
  • Kod objekta 37555
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
340 000 € 3090 €/m²
  • Kod objekta 37651
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
340 000 € 2125 €/m²
  • Kod objekta 38434
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 2298 €/m²
  • Kod objekta 39225
  • Kvadratura 174 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter