87 000 €
3480 €/m²
Property 65779 photo 1
Property 65779 photo 2
Property 65779 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 25 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
80 000 € 1777 €/m²
  • Kod objekta 56576
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 56682
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Investicija Za prodaju
105 000 € 1381 €/m²
  • Kod objekta 57156
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 1982 €/m²
  • Kod objekta 57466
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 58045
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
82 000 € 1138 €/m²
  • Kod objekta 58115
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
120 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 58260
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Investicija Za prodaju
110 000 € 2244 €/m²
  • Kod objekta 58422
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 58549
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
120 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 59195
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter