70 000 €
2414 €/m²
Property 65528 photo 1
Property 65528 photo 2
Property 65528 photo 3
Property 65528 photo 4
Property 65528 photo 5
Property 65528 photo 6
Property 65528 photo 7
Property 65528 photo 8
Property 65528 photo 9
Property 65528 photo 10
Property 65528 photo 11
Property 65528 photo 12
Property 65528 photo 13
Property 65528 photo 14
Property 65528 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 29 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
99 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64657
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod objekta 61969
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod objekta 49389
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1265 €/m²
  • Kod objekta 62628
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
68 000 € 1172 €/m²
  • Kod objekta 64962
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod objekta 63986
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 4350 €/m²
  • Kod objekta 65745
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
65 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62505
  • Kvadratura 34 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
68 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 65527
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
65 000 € 1160 €/m²
  • Kod objekta 42606
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter