365 000 €
3042 €/m²
Property 65524 photo 1
Property 65524 photo 2
Property 65524 photo 3
Property 65524 photo 4
Property 65524 photo 5
Property 65524 photo 6
Property 65524 photo 7
Property 65524 photo 8
Property 65524 photo 9
Property 65524 photo 10
Property 65524 photo 11
Property 65524 photo 12
Property 65524 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: E
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 145 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 120 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
460 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64438
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 1743 €/m²
  • Kod objekta 64460
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod objekta 65082
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 1538 €/m²
  • Kod objekta 65121
  • Kvadratura 247 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65124
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
440 000 € 2933 €/m²
  • Kod objekta 65445
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
365 000 € 3041 €/m²
  • Kod objekta 65524
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 1891 €/m²
  • Kod objekta 65548
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
480 000 € 2513 €/m²
  • Kod objekta 65706
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
470 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 65714
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter