315 000 €
2480 €/m²
Property 64418 photo 1
Property 64418 photo 2
Property 64418 photo 3
Property 64418 photo 4
Property 64418 photo 5
Property 64418 photo 6
Property 64418 photo 7
Property 64418 photo 8
Property 64418 photo 9
Property 64418 photo 10
Property 64418 photo 11
Property 64418 photo 12
Property 64418 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 56 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Unutrašnje stepenice
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 127 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila. Semi-first floor se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, ostavu.

Za prodaju
290 000 € 1487 €/m²
  • Kod objekta 63724
  • Kvadratura 195 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
300 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63897
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
315 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64418
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
460 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64438
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 1743 €/m²
  • Kod objekta 64460
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
270 000 € 1588 €/m²
  • Kod objekta 64916
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod objekta 65082
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
380 000 € 1538 €/m²
  • Kod objekta 65121
  • Kvadratura 247 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65124
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
270 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 65185
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter