37 000 €
69 €/m²
Property 65480 photo 1
Property 65480 photo 2
Property 65480 photo 3
Property 65480 photo 4
Property 65480 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 536 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 57 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
39 000 € 1 €/m²
  • Kod objekta 57290
  • Kvadratura 29125 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
40 000 € 35 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 57745
  • Kvadratura 472 m²
  • Udaljenost od mora 13500 m
Za prodaju
40 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 58242
  • Kvadratura 4033 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
39 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 60272
  • Kvadratura 462 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
35 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 60742
  • Kvadratura 376 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
35 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 62672
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63404
  • Kvadratura 575 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63405
  • Kvadratura 575 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
36 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 64748
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
35 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 65479
  • Kvadratura 509 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter