39 000 €
69 €/m²
Property 65481 photo 1
Property 65481 photo 2
Property 65481 photo 3
Property 65481 photo 4
Property 65481 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 563 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 57 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
40 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 5544
  • Kvadratura 7937 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
40 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 12621
  • Kvadratura 628 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
39 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 50041
  • Kvadratura 9911 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
37 000 € 120 €/m²
  • Kod objekta 56998
  • Kvadratura 306 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
39 000 € 1 €/m²
  • Kod objekta 57290
  • Kvadratura 29125 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
39 000 € 84 €/m²
  • Kod objekta 60272
  • Kvadratura 462 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
36 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 64748
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
37 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65480
  • Kvadratura 536 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
39 000 € 69 €/m²
  • Kod objekta 65481
  • Kvadratura 563 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
35 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 65613
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m

Prijava za Newsletter