50 000 €
51 €/m²
Property 65478 photo 1
Property 65478 photo 2
Property 65478 photo 3
Property 65478 photo 4
Property 65478 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 110 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 963 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 57 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
65 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 52475
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
60 000 € 294 €/m²
  • Kod objekta 52483
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 52572
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
65 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 53300
  • Kvadratura 1187 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
65 000 € 171 €/m²
  • Kod objekta 55866
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
70 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 56292
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
65 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 56884
  • Kvadratura 713 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
65 000 € 162 €/m²
  • Kod objekta 57173
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
67 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 57394
  • Kvadratura 1894 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
60 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 57899
  • Kvadratura 612 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter