Prodaja - Zemljište 197 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Oreokastro Ćirilica
20 000 €
101 €/m²
Property 65436 photo 1
Property 65436 photo 2
Property 65436 photo 3
Property 65436 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 197 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
22 000 € 2 €/m²
  • Kod objekta 30892
  • Kvadratura 7500 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
19 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 53091
  • Kvadratura 573 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
25 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 54666
  • Kvadratura 252 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m
Za prodaju
29 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 59989
  • Kvadratura 6768 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
21 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 61520
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
27 000 € 0 €/m²
  • Kod objekta 62044
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
20 000 € 101 €/m²
  • Kod objekta 65436
  • Kvadratura 197 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m

Prijava za Newsletter