289 000 €
4516 €/m²
Property 65096 photo 1
Property 65096 photo 2
Property 65096 photo 3
Property 65096 photo 4
Property 65096 photo 5
Property 65096 photo 6
Property 65096 photo 7
Property 65096 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10 m

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 64 kv.m u Kavali. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i parking. Zgrada bez lifta.

U jednom od najprivilegovanijih i najbrže rastućih priobalnih područja Kavale predstavlja se jedinstven stambeni kompleks, smešten doslovno na samoj obali mora. Nekretnina se nalazi svega nekoliko metara od vode i pruža neometan panoramski pogled na Egejsko more, gde prirodno okruženje postaje sastavni deo svakodnevnog života. Plaža u ovom području nosilac je sertifikata Plava zastava, što garantuje visok kvalitet vode i očuvanu životnu sredinu, dodatno naglašavajući ekskluzivnost lokacije.

Uprkos položaju na prvoj liniji uz more, kompleks ima odličnu saobraćajnu povezanost sa centrom Kavale, koji je udaljen svega pet minuta vožnje automobilom. Ova retka kombinacija omogućava brz pristup gradskoj infrastrukturi, uslugama i društvenom životu, uz zadržavanje mira, privatnosti i posebne atmosfere života uz more.

Ovo područje se smatra jednim od najperspektivnijih razvojnih zona Kavale, jer je deo novog urbanističkog plana i privlači značajno interesovanje investitora. Reč je o jedinoj nekretnini u ovoj zoni sa neposrednim kontaktom sa morem, koja objedinjuje savremenu gradnju, prirodne lepote i dugoročnu investicionu vrednost. Retka prilika za kupovinu vrhunske nekretnine na obali mora, idealne kako za ličnu upotrebu, tako i za investici

Za prodaju
245 000 € 2987 €/m²
  • Kod objekta 61912
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 4322 €/m²
  • Kod objekta 66107
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
320 000 € 2253 €/m²
  • Kod objekta 60518
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 4905 €/m²
  • Kod objekta 66095
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 1548 €/m²
  • Kod objekta 61218
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66104
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2976 €/m²
  • Kod objekta 61904
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
273 000 € 4403 €/m²
  • Kod objekta 65068
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
415 000 € 2610 €/m²
  • Kod objekta 63469
  • Kvadratura 159 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 3536 €/m²
  • Kod objekta 66136
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter