Property 65078 photo 1
Property 65078 photo 2
Property 65078 photo 3
Property 65078 photo 4
Property 65078 photo 5
Property 65078 photo 6
Property 65078 photo 7
Property 65078 photo 8
Property 65078 photo 9
Property 65078 photo 10
Property 65078 photo 11
Property 65078 photo 12
Property 65078 photo 13
Property 65078 photo 14
Property 65078 photo 15
Property 65078 photo 16
Property 65078 photo 17
Property 65078 photo 18
Property 65078 photo 19
Property 65078 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1985
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju stan od 93 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Stan Je Raspored kutak Poseduje i klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 64472
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod objekta 64478
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod objekta 64493
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod objekta 64543
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod objekta 64591
  • Kvadratura 86 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod objekta 64594
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3731 €/m²
  • Kod objekta 64595
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 64670
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64753
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter