Prodaja - Zemljište 1374 m² na Kasandri (Halkidiki)

Grčka Makedonija Halkidiki Kasandra Kalliteja
500 000 €
363 €/m²
Property 64827 photo 1
Property 64827 photo 2
Property 64827 photo 3
Property 64827 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1374 kv.m. na Kasandri (Halkidiki).

Za prodaju
475 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 18937
  • Kvadratura 15500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
430 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 19703
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
500 000 € 78 €/m²
  • Kod objekta 22028
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
590 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 23691
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 640 m
Za prodaju
500 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 24937
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
550 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 25612
  • Kvadratura 6616 m²
  • Udaljenost od mora 83 m
Za prodaju
450 000 € 235 €/m²
  • Kod objekta 30337
  • Kvadratura 1912 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
520 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 31677
  • Kvadratura 12300 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
600 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 31886
  • Kvadratura 14625 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
500 000 € 104 €/m²
  • Kod objekta 32111
  • Kvadratura 4800 m²
  • Udaljenost od mora 700 m

Prijava za Newsletter